پشتیبانی تلفنی: 02186194526 - 09128560926
شماره‌های پشتیبانی: 02186194526 - 09128560926

عطر شرکتی بخریم یا دکانت؟

عطر شرکتی بخریم یا دکانت؟

آنچه در مقاله پیش رو خواهید خواند:

  • عطر شرکتی چیست؟ تفاوت آن با عطر دکانت
  • شرکت هایی که عطر شرکتی تولید می‌کنند
  • ویژگی‌های عطر شرکتی یا کپی
  • مزایای عطر دکانت یا دست ریز
  • اندازه عطر دکانت
  • ازکجا عطر دکانت را تهیه کنیم؟
  • قیمت عطردکانت و عطر شرکتی

 

بیایید به دنیای عطرها سفر کنیم و کشف کنیم که چگونه می‌توانیم تجربه خرید عطر را لذت بخش کنیم و در عین حال کلکسیونی از رایحه‌ های عطرهایی که اصل هستند و قیمت مناسب‌تری به نسبت عطرهای گران قیمت دارند داشته باشیم.

در اینجا لازم است در ابتدا به تفاوت عطر شرکتی با عطرهای دکانت و خصوصیات هر یک بپردازیم و سپس به دلایل برتریت هر یک نسبت به دیگری اشاره کنیم.

تفاوت عطر شرکتی با عطر دکانت

عطر شرکتی: عطر شرکتی عطری است که در محتویاتش از اسانس‌ها یا شامپو و صابون برای خوشبو کردن فضا استفاده می‌شود؛ بنابراین کیفیت مواد سازنده عطرهای شرکتی پایین‌تر از عطرهای اصلی هستند و در ساخت این عطرها سعی شده است از نمونه کپی شده و کاملاً مشابه عطر اصلی استفاده شود که البته کیفیت چندان بالایی ندارد اما درعین حال قابل قبول است وپخش بوی مناسبی دارد.

چه شرکت‌هایی اقدام به تولید عطرهای کپی یا شرکتی می‌کنند؟

به طور کلی چند شرکت در جهان اقدام به تولید عطرهای کپی یا شرکتی می‌کنند که شامل کارخانجات تولید عطر معتبری مانند: اسمارت،اجمل، کالکشن، سیلیج، فراگرنس و جانوین می‌شوند.

تولیدات این شرکت‌ها از نظر ظاهری به عطرهای اصلی شباهت زیادی دارند اما به هر حال نسخه کپی شده از اصل هستند و هیچگاه بوی کاملاً مشابه با عطر اصلی را ندارند اما رایحه آن‌ها مشابه رایحه عطر اصلی است.

ویژگی‌های عطر شرکتی یا کپی

۱-از نظر ظاهری کاملاً مشابه عطر اصلی هستند.

۲-از نظر رایحه‌ای به عصرهای اصلی کمی شباهت دارند و کاملاً بوی عطر اصلی را نمی‌دهند.

۳-از نظر پخش بو و ماندگاری اما عطرهای شرکتی ماندگاری زیادی داشته و پخش بوی خوبی دارند که به عقیده کارشناسان حوزه عطر مزیت بالایی برای این عطرهاست که حتی از این نظر آن‌ها را در رده بالاتری از عطرهای اورجینال قرار می‌دهد.

۴-عطرهای شرکتی را نمی‌توان از نوع عطرهای تقلبی دانست چون توسط شرکت‌های بزرگ ومعتبری ساخته می‌شوند.

۵-در عطرهای شرکتی یا کپی معمولاً غلط‌های املایی در اسم عطر و نوع حکاکی و فونت عطر بر روی شیشه عطر دیده می‌شود.

۶-در ساخت عطرهای شرکتی یا های کپی تلاش می‌شود که رایحه عطر بسیار شبیه به عطر اصلی با پخش بوی خوبی باشد. این شرکت‌ها فرمول رایحه عطر اصلی را از شرکت سازنده عطر خریداری می‌کنند تا بویی مشابه عطر اصلی تولید کنند.

۷-عطرهای های کپی یا شرکتی قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به عطرهای اصلی دارند که با بودجه مردم عادی سازگاری بالاتری دارد.

۸-کیفیت عطرهای شرکتی به هیچ عنوان با کیفیت عطرهای اصلی قابل مقایسه نیست اما قابل قبول است.

عطر دکانت یا دست ریز چه عطری است؟

عطر دکانت یا دستریز در واقع پروسه انتقال عطر از بطری اصلی یا اورجینال به یک ظرف کوچک‌تر است.

این فرآیند به افراد با بودجه پایین‌تر کمک می‌کند تا بخش‌های کوچک‌تر یا نمونه‌های کمتری از عطر اصلی را تهیه کنند. این روش در میان کلکسیونرهای عطری و مصرف کنندگان عطر که می‌خواهند رایحه‌های متعدد را با کسری از قیمت امتحان کنند مرسوم است.

چرا باید از عطرهای دکانت استفاده کنید؟

عطر دکانت به شما این امکان را می‌دهد که تعداد بیشتری از عطرهای مورد علاقه خود را با هزینه مقرون به صرفه‌تر خریداری کنید و یا به دیگران هدیه بدهید.علاوه بر این عطرهای دکانت باعث به اشتراک گذاری و مشارکت بیشتر جامعه در دنیای عطر و افزایش علاقه‌مندان به عطر می‌شود.

و نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که بخش‌های کوچک‌تری از عطر مورد علاقه خود را با دیگران مبادله کنید یا هدیه دهید؛ بلکه به شما این امکان را می‌دهد رایحه‌های جدید را کشف کنید و نمونه‌ ی بیشتری از عطرهای مورد علاقه تان را دریافت کنید که در غیر این صورت و اگر از عطرهای اورجینال با قیمت بالاتر بخواهید استفاده کنید ممکن است فرصت امتحان کردن همه عطرهای مورد علاقه خود را به دلیل قیمت بالای آن نداشته باشید.

بهترین روش تهیه عطر دکانت

آیا باید از بطری‌های شیشه ای یا پلاستیکی در عطردکانت استفاده کنیم؟

هر دو گزینه مزایا و معایب خود را دارند، اما توصیه ما استفاده از ویال‌های شیشه‌ای است که محافظت بهتری در برابر نور و هوا دارند، چون این عوامل به طور بالقوه به مرور زمان می‌توانند به عطر آسیب برسانند.

اندازه عطر دکانت

عطرهای دکانت در اندازه‌های مختلفی مانند ۱ میلی‌لیتر، ۵ میلی‌لیتر،۱۰ میلی‌لیتر ۵۰ میلی‌لیتر و ۱۰۰ میلی‌لیتر و بیشتر عرضه می‌شوند. برای مسافرت توصیه می‌شود حداکثر ویال‌های ۵ میلی لیتری خریداری کنید و هرگز برای استفاده شخصی از بطری‌های پلاستیکی عطر ۵۰میلی‌لیتری یا ۱۰۰میلی‌لیتری استفاده نکنید؛ چون این بطری‌ها به خوبی مهر و موم نشده‌اند و رایحه عطر از درون آن‌ها به راحتی می‌پرد.

روش تهیه عطر دکانت

شما به عنوان خریدار عطرهای اورجینال ارزان قیمت‌تر به فروشگاه‌های عطرهای اصلی مراجعه می‌کنید و فروشنده عطر رایحه اورجینال مورد نظر شما را در یک بطری بسیار کوچک‌تر و مطابق با حجم درخواستی شما از شیشه ادکلن اصلی می‌ریزد و به شما می‌فروشد.

قیمت عطر دکانت وعطر شرکتی

قیمت عطرهای دکانت با توجه به حجم درخواستی شما تعیین می‌شوند و قیمت از قبل مشخص شده‌ای ندارند. دکانت‌ها به شما این فرصت را می‌دهند که عطرهای اورجینال گوناگون را با قیمت پایین‌تر اما با کیفیت عطر اصلی فقط در بطری کوچک‌تر در اختیار داشته باشید.

قیمت عطرهای شرکتی اما با وجود آنکه رایحه ای مشابه عطر اصلی دارند و کیفیتی که ارائه می‌کنند فراتر از حد تصور است، بسیار پایین‌تر از عطرهای اورجینال بوده و باعث اشتیاق خریداران به تهیه این عطرها می‌شوند.

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من