در حال بارگذاری ...
فروش ویژه

دستگاه بلولایت خانگی ویژه رفع آکنه و لک پوست تریا | Acne Clearing Blue Light

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

موجود است

مشاوره تلفنی: 09911606036

شرح کالا

درمان آکنه بوسیله بلو لایت تراپی

در علوم پزشکی امروزه، شاخه ای جدید به نام نور درمانی (لایت تراپی) شکل گرفته است که با استفاده از نور به درمان بیماری‏ ها پرداخته می شود. در این شیوه، با استفاده از نور با طول موج ‏های متفاوت به درمان بیماری ‏های گوناگون پرداخته می شود که نوع نور و شدت آن به نوع بیماری بستگی دارد. بدن قادر به تبدیل نور به انرژی الکترو شیمیایی است که در نتیجه، انرژی مورد نیاز برای فعالیت و متابولیسم بدن تامین می ‏شود. این امر موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و در نهایت باعث تسریع در روند بهبودی بیماری می ‏شود.

در لایت تراپی از انواع نور استفاده می ‏شود که یکی از آن‏ها، نور آبی است. به شاخه‏ ای از لایت تراپی که با استفاده از نور آبی اقدام به درمان می‏شود، بلو لایت تراپی (نور درمانی با استفاده از نور آبی ) گفته می ‏شود.

کاربرد دستگاه بلولایت

یکی از مشکلات پوست به خصوص در جوانان وجود آکنه است. بر اساس آمار موجود، شیوع این مشکل در خانم ‏ها بیشتر از سایرین است. وجود آکنه موجب کاهش اعتماد به نفس شده و زیبایی را تحت الشعاع قرار می ‏دهد. حتی پس از درمان آکنه، باقی ماندن جای آن روی پوست، مشکل دیگری را به دغدغه‏ های افراد اضافه می ‏کند. بر طبق تحقیقات انجام شده، بلو لایت تراپی روشی موثر در حل این مسئله می باشد.

آکنه در نتیجه تجمع باکتری‏ هایی با نام پروپیونی باکتریوم در غدد چربی پوست ایجاد می ‏شود. تنها روش از بین بردن آکنه، از بین بردن این باکتری ‏ها در غدد چربی است. این نوع باکتری‏ ها به نور آبی رنگ بسیار حساس‏ اند بنابراین با بلو لایت تراپی، هنگامی که شعاع نور آبی بر روی پوست تابیده می ‏شود باکتری ‏های موجود در پوست از بین می ‏رود. در این روش، حتی التهابات ناشی از وجود آکنه روی پوست (فارغ از رنگ پوست افراد) قابل رفع می باشد.

مشخصات:

منبع انرژی: باتری قابل شارژ
طراحی ارگونومیک

توضیحات تکمیلی:

– درمان آکنه با استفاده از نور آبی پر انرژی و غیر فرابنفش
– از بین برنده‌ی باکتری‌های مولد جوش با نفوذ به منافذ پوستی
– ایجاد پوست صاف و تمیز
– شفاف کننده و روشن کننده پوست
– پاکسازی کامل پوست
– شامل راهکار سه مرحله ای درمان آکنه
– از بین برنده چربی و مواد آرایشی نفوذ کرده به پوست
– بهبود آکنه‌های ملتهب
– عملکرد ملایم و موثر
– قابل استفاده حتی برای افراد با پوست حساس

مشخصات فنی