در حال بارگذاری ...
فروش ویژه

دستگاه لیزر خانگی ویژه رفع چروک دور چشم تریا | Tria Smooth Beauty Eye Wrinkle Laser

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

موجود است

مشاوره تلفنی: 09911606036

شرح کالا

لیزر ضد چروک دور چشم تریا مدل SmoothBeauty

 

نقد و بررسی اجمالی Tria SmoothBeauty Eye Wrinkle Laser
پیدا شدن چین‌وچروک در اطراف چشم امری طبیعی است که البته می‌تواند ناراحت‌کننده باشد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی برای این مشکل هم راه‌حل پیدا شده است. لیزر خانگی جوان ساز و ضد چروک تریا وسیله‌ای جهت از بین بردن چین‌وچروک دور چشم است. لیزر تریا دارای تاییده‌ی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است و از این جهت برای استفاده دور چشم کاملاً ایمن است. متخصصین پوست در کلینیک‌های زیبایی از تکنولوژی لیزر فرکشنال برای از بین بردن چین‌وچروک صورت استفاده می‌کنند. امروز می‌توان لیزر فرکشنال تریا را به‌صورت ایمن در منزل استفاده کرده و شاهد نتایج مثبت آن بود. نحوه‌ی عملکرد لیزر به این صورت است که پرتوهای لیزر به درون سطح پوست نفوذ کرده و مناطق میکروسکوپیک تخریب سلولی ایجاد می‌کنند. سپس فرآیند ترمیم طبیعی بدن وارد عمل شده و کلاژن و الاستین تولید می‌کند. درنهایت با تولید سلول‌های جدید، خطوط و چروک‌های دور چشم صاف‌تر می‌شوند. برای استفاده از لیزر تریا ابتدا باید دور هر دو چشم را از هرگونه مواد آرایشی، کرم ضد آفتاب و سایر محصولاتی که مسیر پرتو لیزر را مسدود می‌کنند پاک نموده و سپس خشک کرد. باید دستگاه را روی پوست دور هر چشم به مدت یک دقیقه حرکت داد. این کار را باید هر شب دو دقیقه برای مدت 8 هفته انجام داد. توجه داشته باشید که استفاده از کرم‌های تقویت‌کننده‌ی نوسازی پوست مخصوص دور چشم کمک بسیاری به تسکین و تقویت پوست می‌کند. طبق گفته‌ی شرکت سازنده 85 درصد کاربران در خطوط و چروک‌های دور چشم خود شاهد بهبودی بودند و 83 درصد کاربران پوستی صاف‌تر و هموارتر پس از استفاده از لیزر تریا گزارش کرده‌اند.
نحوه‌ی عملکرد

لیزر ضد چروک دور چشم تریا مدل Smooth Beauty با تحریک کردن فرایند طبیعی تجدید سلول‌ها می‌تواند چروک‌های سمج دور چشم را از بین ببرد و پوستی شفاف و چشمانی جوان برای کاربر به ارمغان بیاورد. این دستگاه می‌تواند هزاران میکرو کانال روی سطح پوست ایجاد کند و تولید کلاژن و الاستین را تحریک کرده و سرعت ببخشد. لیزر به لایه‌ی درمیس پوست نفوذ می‌کند تا تولید این دو ماده تحریک شود.

نحوه‌ی استفاده

برای استفاده از دستگاه لیزر ابتدا باید آن را شارژ کنید. روی دستگاه یک لامپ LED تعبیه شده که هنگام شارژ شدن به رنگ سبز چشمک می‌زند. وقتی دستگاه کاملا شارژ شد، لامپ ثابت می‌شود. البته ممکن است دستگاه با شارژ کامل به دست شما برسد که در این صورت نیازی به شارژ شدن ندارد. اول باید پوست را با شستن و خشک کردن آماده کنید. دستگاه هم وقتی تمیز است بهترین نتایج را می‌دهد. پس مطمئن شوید که سری لیزر تمیز است. حالا آن را روشن کنید. لامپ نشانگر روشن می‌شود و این نشان دهنده‌ی این است که دستگاه آماده‌ی استفاده است. توجه داشته باشید که باید دستگاه را از برق بکشید. حالا سری دستگاه را صاف روی پوست قرار دهید و در دایره‌های کوچک بچرخانید. بهتر است روی هر ناحیه این کار را چند بار انجام دهید. تا زمانی که دستگاه با سطح پوست تماس نداشته باشد، فلش نخواهد زد. به خاطر وجود حسگر ایمنی تماس با پوست دستگاه در حالتی دیگر فلش نمی‌زند تا به چشم‌ها آسیبی نرسد. وقتی دستگاه در تماس با پوست باشد لامپ نشانگر بنفش می‌شود. سعی کنید دستگاه را در تماس با پوست نگه دارید و حرکت دهید تا لامپ نشانگر به رنگ بنفش بماند. پس از یک دقیقه لامپ خاموش می‌شود و این یعنی جلسه‌ی درمان تمام شده است. پس از چند بار لرزیدن دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود. برای چشم دیگر باید همین فرایند را تکرار کنید. توجه داشته باشید که نباید بیش از روزی یک بار برای هر چشم از این دستگاه استفاده کنید. بهتر است در 8 هفته‌ی اول از مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست در شرایط مناسبی باشد. همچنین بهتر است عصر یا شب از دستگاه استفاده کنید تا هنگام خواب قرمزی پوست از بین برود.

مشخصات فنی