در حال بارگذاری ...
فروش ویژه

سشوار چند کاره پرنسلی مدل PR223AT

۹۹۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

شرح کالا

سشوار چند کاره پرنسلی با طراحی زیبا و کارایی زیادی ساخته شده که شامل سری دیسپانسر و متمرکز کننده هوا دارد باد سرد و یک سری برس جمع شونده و حالت‌دهنده و برس صاف کننده و برس پهن دارد که میتوان با این دستگاه کارهای زیادی را روی موها انجام داد و زیبایی خاصی را به ارمغان آورد.

سشوار حالت دهنده پرینسلی PRINCELY مدلPR223AT با توان 1000 وات محصولی کاربدی و چند منظوره جهت خشک کردن و حالت دادن به موها در کمترین زمان و به نحو مطلوب می باشد. این سشوار دارای 9 سری متنوع بوده که شامل برس تخت، دو برس گرد در اندازه بزرگ و کوچک ، نیم برس ، متمرکز کننده‌ی ساده ، فر کننده، برس جمع شونده و حالت‌دهنده، برس صاف کننده و دیسپانسر میباشد .

با استفاده از این دستگاه میتوانید موهای خود را خشک کرده و به هر شکل و حالتی که میخواهید حالت دهید . از نیم برس برای رسیدن هوای بدون آسیب به کف سر ، برس گرد برای حالت دادن و فر کردن موها ، متمرکز کننده ساده برای خشک کردن ، برس جمع شونده برای صاف کردن موها و از سری دیسپانسر برای حالت دهی به موها استفاده میشود .
سشوار و حالت دهنده 223 چند کاره پرنسلی بر روی پنل خود دارای یک کلید کشویی برای روشن و خاموش نمودن و تنظیم میزان سرعت و حرارت میباشد که با توجه به نیاز و میزان رطوبت آن میتوانید حرارت دلخواه را انتخاب نمایید .

دکمه care در سشوار چند کاره پرنسلی
همچنین دکمه CARE برای خروج باد سرد دستگاه بوده که برای تثبیت حالت موها استفاده میشود . حالت دهنده مو پرنسلی دارای تکنولوژی یون ساز بوده که از فر و مجعد شدن موها جلوگیری کرده و موجب حفظ تازگی و درخشندگی آنها میشود .

قابلیت چرخش 360 درجه سیم امکان کار کردن با سشوار را آسان نموده و از پیچ خوردن سیم جلوگیری می کند و از طریق حلقه آویز می توانید آن را در هر نقطه ای آویزان کرده تا در دسترس شما قرار داشته باشد.

مشخصات فنی