در حال بارگذاری ...
فروش ویژه

سشوار برس دار بابلیس مدل AS135

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

مشاوره تلفنی: 09054657834

شرح کالا

سشوار برس دار بابیلیس مدل AS135
انتخاب سشوار انتخاب دشواری است و اگر به درستی انجام نشود می توانید یک مدل قدیمی بخرید یا سشوار بخرید که علاوه بر سر و صدای زیاد ، برق ساکن زیادی را نیز روی مو ایجاد می کند. ما می خواهیم سشوار برس دار بابیلیس مدل AS135 را به شما مشتریان عزیز معرفی کنیم.

سشوار چرخشی
سشوار برس دار بابیلیس مدل AS135 دارای یک سری برس چرخان که به لطف تسریع در حالت دهی به فرم دهی بهتری نیز منجر می شود و وسیله ای مناسب برای افرادی است که می خواهند در حداقل زمان با کمترین سختی بهترین شکل را به موهای خود بدهند. به عنوان مثال ، فرض کنید به یک اتفاق غیر منتظره دعوت شده اید و وقت کافی برای انجام موهای خود ندارید ، با یک سشوار مانند سشوار ، می توانید مدل موهای خود را کامل کنید.
سشوار چرخشی یکی از انواع سشوار است که با ترکیب سشوار و نرم کننده رضایت کاربر را افزایش می دهد.
در سشوار چرخشی امکان نصب چندین برس پلاستیکی و سرامیکی وجود دارد که بنا به انتخاب کاربر به سرعت در دو یا یک جهت چرخانده می شوند. پیروان زیادی در انتخاب مدل مو وجود دارند.

موتور سشوار چرخشی
یکی از عوامل موثر در انتخاب سشوار نوع موتور و قدرت آن است و نوع موتور مهمترین عنصر در جداسازی سشوار خانگی و حرفه ای است.
سشوارها معمولاً دو مدل موتور دارند
موتور DC: موتورهای کوچکی که دارای قدرت و توان کمتری نسبت به موتور AC هستند ، همچنین کمتر سنگین ، بی صدا و مناسب برای مصارف خانگی ، این موتورها را نمی توان برای مدت طولانی روشن کرد.
AC Motor: موتورهای بسیار قدرتمند با صدای بلند و بلند که می توانند مدت زیادی روشن بمانند و برای سشوارهای حرفه ای مناسب هستند.

نحوه استفاده از سشوار چرخشی:
سشوار برس دار بابیلیس مدل AS135 نسل جدید سشوار است که علاوه بر قابلیت تولید هوای گرم ، می تواند علاوه بر خشک شدن مو ، از برسهایی که قابلیت تغییر و چرخش دارند و در جهت دلخواه کاربر حرکت می کنند نیز استفاده کند.
اگر می توانید از قابلیت های این دستگاه آگاهی داشته باشید ، می توانید مانند یک آرایشگر حرفه ای در مدت زمان بسیار کوتاهی موهای خود را حجم ، صاف ، فر یا صاف کنید.
سشوار چرخشی با برس های سرامیکی یا پلاستیکی در قطرهای مختلف قدرت انتخاب را به شما می دهد.
استفاده از این دستگاه ها بسیار ساده است و می توانید بارها و بارها با استفاده از آزمون و خطا بر استفاده از آن تسلط پیدا کنید.

مشخصات فنی