در حال نمایش 13 نتیجه

 درباره برند هومکس

وقتی از لوازم‌خانگی و تنوع بسیار آن صحبت می‌کنیم، قطعاً سیستم‌های تهویه‌مطبوع و انواع کولرهای گازی جز پرفروش‌ترین‌ها هستند. با توجه به گرمایش زمین و اینکه به‌طورکلی هوا هرسال کمی از سال پیش گرم‌تر می‌شود، نیاز به اسپلیت‌ها و کولرها هر تابستان بیشتر از قبل وجود دارد. به‌علاوه موقعیت جغرافیایی کشور نیز این موضوع را تشدید می‌کند و نیاز به استفاده از سیستم‌های تهویه به‌ویژه در مناطق خاصی از ایران به یک ضرورت تبدیل شده است. بازار کولرهای گازی و سیستم‌های گرمایش و سرمایش نیز به دلیل مسائل مرتبط با واردات کالا، قیمت برندهای معتبر و وجود برندهای متفرقه و بی‌کیفیت، مشکلات و نوسانات مخصوص خود را دارد. در نتیجه یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید یک کولرگازی یا سیستم تهویه‌مطبوع مطمئن، انتخاب محصولات شناخته شده و معتبر است که درعین‌حال کیفیت و قیمت مناسبی هم دارند.

برند هومکس (HOMMEX) نام یکی از اولین مجموعه‌های تولیدکننده محصولات تهویه‌مطبوع و کولرهای گازی است. محصولات هومکس منطبق با شرایط زیست‌محیطی، دوستدار طبیعت و همگام با شیوه‌های نوین مصرف بهینه انرژی هستند. دستگاه‌هایی که توسط این برند به بازار عرضه می‌شوند می‌توانند در شرایط آب‌وهوایی مختلف به‌خوبی نیاز مصر مصرف‌کننده برآورده کنند. تولید لوازم برقی و سیستم‌های تهویه هومکس اولین‌بار در سال ۹۸ میلادی در آلمان آغاز شد و در حال حاضر نیز بسیاری از محصولات آن در چین مونتاژ می‌شوند. با بکارگیری جدیدترین و پیشرفته‌ترین فنّاوری‌های روز دنیا در ساخت کولرگازی، هومکس توانسته در بازار رقابتی این محصولات، جایگاه ویژه‌ای به دست آورد.

محصولات هومکس از لحاظ کیفیت با بالاترین استانداردهای اروپا تولید می‌شوند. محصولات این برند شامل تهویه‌مطبوع خانگی و صنعتی، جهت استفاده در پروژه‌های مسکونی، تجاری، اداری، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، پاساژها و مراکز خرید و کلیه اماکن عمومی به بازار عرضه می‌شود. کولرهای گازی هومکس با استفاده از فرایند چرخه ترکیبی گرما (چرخه راندمان بالا) ساخته می‌شوند. محصولات برند هومکس از به‌روزترین فنّاوری گازهای تبریدی و دوستدار محیط‌ زیست بهره می‌برد و تمامی این محصولات با گاز R۴۱۰ تولید می‌شوند. یکی دیگر از مزیت‌های خرید محصولات هومکس، خدمات رایگان نصب و راه‌اندازی محصولات توسط گروه مجرب هوم سرویس است که در هر نقطه‌ای از کشور قابل‌انجام است. همه کمپرسورهای هومکس دارای ۶۰ ماه گارانتی هستند و قطعات الکترونیکی نیز با ۱۸ ماه گارانتی به مشتریان عرضه می‌شوند.